na nás sa môžete vždy spoľahnúť

Pokládka novej podlahy

Pre nás je to ako umenie a výsledkom je dokonalé dielo. Za viac ako 15 rokov, počas ktorých sa venujeme podlahám, sme nazbierali obrovské množstvo skúseností. Preto vieme, že pokládka podlahy nie je len o „naklikaní“ podlahy. Pre perfektný výsledok, po ktorom určite túžite, je rovnako dôležité presné nameranie, rozvrhnutie a dokonalá príprava podkladu. Práve preto by ste svoje podlahy mali radšej zveriť do rúk profesionálov.

Pokládka laminátovej podlahy

V súčasnosti sú na trhu dostupné veľmi kvalitné a odolné laminátové podlahy. Z množstva vzorov, ktoré sú k dispozícií, si vyberie určite každý. Medzi najväčšie výhody laminátovej podlahy patrí cena, ale aj vysoká odolnosť, stálofarebnosť a jednoduchá údržba. Aj keď je pokládka laminátovej podlahy relatívne jednoduchá, pokládka profesionálmi zaručí vašu stopercentnú spokojnosť s výsledkom.

pokládka laminátovej podlahy
pokládka vynilovej podlahy

Pokládka vynilovej podlahy

Vynilová podlaha je hitom posledných rokov. Vďaka stále pribúdajúcim farbám a dekorom, rozumnej cene a výborným vlastnostiam, si ju pre svoje príbytky či kancelárske priestory vyberá čoraz viac našich klientov. Pri pokládke lepenej verzii vynilovej podlahy je veľmi dôležitý rovný a čistý podklad a skúsenosti. Pokládku vynilovej podlahy vám spravíme presne tak, aby ste s ňou boli maximálne spokojný.

Pokládka drevených parkiet

Milujete drevo? V tom prípade je pre vás ideálna drevená podlaha či drevené parkety. Tie dodajú každému priestoru neopakovateľnú atmosféru, teplo a hlavne kvalitu. Najväčšou výhodou drevených parkiet je ich hrúbka, vďaka ktorej ich môžete niekoľko krát prebrúsiť a budú opäť ako nové. S montážou drevených parkiet sa ale určite obráťte na profesionálov. Zlé položené parkety by vás viac hnevali ako tešili.

pokládka drevených parkiet
meranie vlhkosti podkladu a podlahy

Príprava podkladu pre podlahu

Dôležitým faktorom pred kladením akejkoľvek podlahy je podklad, na ktorý sa bude podlaha pokladať. Ak je podlaha krivá, popraskaná a jej povrch nie je pevný, tak konečný efekt z peknej podlahy bude len krátkodobý. Pretože podlaha začne vŕzgať, rozchádzať sa a nastať môžu aj ďalšieproblémy. Preto je dôležité dobre a kvalitne upraviť podklad.

Aby sme dosiahli celkovo dokonalý výsledok, tak v prípade potreby robíme?

  • vyrovnávanie podláh brúsením betónu
  • vyrovnávanie podláh pod parkety pomocou samonivelačných hmôt
  • vyrovnávanie podláh pomocou OSB dosiek
  • vyrovnávanie podláh pomocou betónového poteru

Na meranie vlhkosti používame kvalitné prístroje – merač vlhkosti poteru W-ES, merač vlhkosti materiálu W-MM, teplomer a vlhkomer W-TH.